Technik Systemów Sterowania IMS

Date:6 Jul 2023

Location:Mszczonow, PL, 96-320

Company:Corning

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Odpowiedzialność pierwszego stopnia w ramach wsparcia technicznego IT dla systemów produkcyjnych oraz innego powiązanego sprzętu w fabryce (support dla zespołów inżynierów, techników oraz pracowników produkcji)
  • Odpowiedzialność za instalację, naprawę i konserwację zapobiegawczą komputerów stacjonarnych i powiązanych systemów
  • Wykonywanie wszystkich instalacji, aktualizacji i kopii zapasowych aplikacji S/W i H/W
  • Wspieranie działań związanych z optymalizacją/udoskonalaniem procesów i produktów
  • Uczestnictwo w projektach, kierowanie działaniami zmierzającymi do obniżenia kosztów oraz udział w działaniach związanych z rozbudową mocy produkcyjnych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów w ramach odpowiedzialności stanowiskowej (wsparcie w ramach dyżurów 24/7)

NASZE OCZEKIWANIA

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (informatyka, elektrotechnika lub elektronika)
  • Ogólna wiedza z zakresu obsługi komputerów z systemem Windows dla sprzętu produkcyjnego
  • Doświadczenie w pracy z iFIX, EthernetIP I/O, Microsoft Office, systemami sterowania w czasie rzeczywistym oraz systemami ruchu
  • Umiejętność czytania schematów
  • Umiejętność rozpoznawania i usuwania typowych usterek sprzętu komputerowego
  • Umiejętność planowania, przewidywania, diagnozowania problemów technicznych
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

ZAPEWNIAMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji
  • Premie roczne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wczasy pod gruszą
  • Benefity dla rodziców (wypoczynek dla dzieci, wyprawki szkolne i przedszkolne, upominki dla dzieci na dzień dziecka)
  • Przystosowanie zakładu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami